Novelat e Qytetit te Veriut Millosh Gjergj Nikolla (Migjeni)

ISBN:

Published:

Paperback

172 pages


Description

Novelat e Qytetit te Veriut  by  Millosh Gjergj Nikolla (Migjeni)

Novelat e Qytetit te Veriut by Millosh Gjergj Nikolla (Migjeni)
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 172 pages | ISBN: | 8.20 Mb

Kafshatë që skapërdihet asht, or vlla, mjerimi,kafshatë që të mbetë në fyt edhe të ze trishtimikur she ftyra të zbeta edhe sy të jeshiltaqë të shikojnë si hije dhe shtrijnë duert e mpitaedhe ashtu të shtrime mbrapa teje mbesintë tanë jetën e vetMoreKafshatë që skapërdihet asht, or vlla, mjerimi,kafshatë që të mbetë në fyt edhe të ze trishtimikur she ftyra të zbeta edhe sy të jeshiltaqë të shikojnë si hije dhe shtrijnë duert e mpitaedhe ashtu të shtrime mbrapa teje mbesintë tanë jetën e vet derisa të vdesin.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Novelat e Qytetit te Veriut":


cabodo.goodread100mbooks.club

©2010-2015 | DMCA | Contact us